Шановна освітянська громада: учні, педагогічні працівники, батьки!

26 травня 2023, П'ятниця
366
0

     Вітаємо вас із завершенням 2022-2023 навчального року! Сьогодні ми святкуємо важливу подію – кінець ще одного успішного, продуктивного, разом з тим складного навчального року в умовах воєнного стану. Це був довгий та напружений рік для нас усіх, але завдяки нашій наполегливості, невтомній праці, згуртованості  та взаємодії, ми успішно здолали всі виклики, що ставали перед нами.
     Ми пишаємось нашими неймовірно талановитими та здібними учнями, які протягом всього навчального року демонстрували свої таланти, здобували нові знання і вміло їх застосовували у різноманітних конкурсах, олімпіадах, виявляли свій потенціал і зростали як особистості.
    Наші шановні вчителі, ви були справжніми провідниками знань і натхнення для учнів. Ви надихали і мотивували їх кожного дня, відкриваючи для них нові горизонти, що допомогло забезпечити високу якість навчання. Дякуємо вам за вашу  невтомну працю та відданість!
    Незамінною підтримкою і опорою для наших учнів і закладів освіти є батьки! Ваша любов, турбота і зацікавленість освітнім процесом є надзвичайно важливою. Вдячні за вашу підтримку, розуміння, мудрість у вихованні дітей, гідної молоді нашої громади!
    Бажаємо всім гарного відпочинку під мирним небом України, наснаги і довгоочікуваної Перемоги!
Обміркувати
Додати коментар
Коментарі (0)
Прокоментувати
оновити, якщо не видно коду

Шаблоны DleФотошоп ОнлайнБуксы для заработкаМониторинг игр с выводом денег